Dzień dziecka 2021

01.06.2021r. W Szkole Podstawowej w Żabowie tradycyjnie odbył się Dzień Dziecka. W tym roku, po długiej nauce on-line Święto Dzieci przybrało bardzo radosną formę.

DZIEŃ DZIECKA 2021r.

Mając na uwadze obostrzenia sanitarne zostały zorganizowane zabawy integracyjne w klasach, dzięki czemu wszyscy mogli poczuć się swobodnie w gronie najbliższych kolegów i koleżanek. Po spotkaniach klasowych na uczniów czekały gry i zabawy sportowe na świeżym powietrzu, grill z pysznymi kiełbaskami oraz możliwość spróbowania własnych sił w strzelaniu do celu, dzięki uprzejmości pana Marka ze strzelnicy w Żabowie.

Uczniowie z wielkim entuzjazmem i zainteresowaniem brali udział we wszystkich atrakcjach. Ogromną radość sprawiła wszystkim nauka konstruowania zwierzątek z długich balonów. Miłym zaskoczeniem było malowanie twarzy zorganizowane dla młodszych uczniów przez najstarszą klasę w szkole. Uczniowie klasy ósmej wykazali się ogromną wrażliwością na potrzeby najmłodszych, pokazując tym samym swoją odpowiedzialność i przywiązanie do naszej szkoły. Mamy nadzieję, że każda impreza okolicznościowa w szkole będzie tak radosna, jak tegoroczny Dzień Dziecka!!!