ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2009/2010

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2009/2010 - 01.09.2009r.

1 września 2009 roku o godz. 10.00 uroczystym apelem rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Na uroczystość przybył Burmistrz Kazimierz Lipiński, który dokonał uroczystego otwarcia roku szkolnego. W swoim przemówieniu obiecał rozpoczęcie prac przy rozbudowie szkoły (hala sportowa) i budowie boiska „Orlik" pod koniec września. Z niecierpliwością na to czekamy. Trwają już prace przy ocieplaniu szkoły i zabezpieczaniu piwnicy przed wilgocią od strony kuchni.

W nowym roku szkolnym pożegnaliśmy odchodzącą na emeryturę Panią Halinę Paszkowską. Jej miejsce w klasie „0" zajęła Pani Sylwia Chmiel - nasza była uczennica. Nauczaniem techniki po Pani Alicji Wolińskiej zajęła się Pani Beata Łabiga, odeszła ze szkoły Pani Monika Prądzińska - nauczycielka języka angielskiego, a jej miejsce zajęła Pani Magdalena Mikulska.

Od 1 września w klasach pierwszych wprowadza się nową podstawę programową.

WYCHOWAWCY:

„0" - Sylwia Chmiel