Jesteś tutaj: Start / WYDARZENIA / MAPA POLSKI'2009

MAPA POLSKI'2009

ZNAJĄ  MAPĘ  CELUJĄCO - 09.12.2009r.

II edycja gminnego konkursu znajomości mapy Polski rozstrzygnięty.

Szkoła Podstawowa w Żabowie w dniu 9 grudnia br. gościła uczestników konkursu, którego koordynatorem była p. Urszula Sterna. Uczniowie i opiekunowie przybyli ze szkół podstawowych naszej gminy. Dziesięciu uczestników zmagań miało do rozwiązania 7 zadań ocenianych przez komisję w składzie: J. Merdało, E. Grzesiak, W. Zalewski, M. Nizio, J. Graczyk, U. Sterna.

Aby wyłonić trójkę zwycięzców potrzebna była dogrywka pomiędzy Kornelią Maik (SP 2) a Mateuszem Kwaśniewskim (SP Żabów). Najwyższym poziomem wiedzy i umiejętności wykazał się Jakub Szewczyk -I m.(SP 2, opiek. E. Grzesiak),II m. Justyna Warejko (SP Brzesko opiek. W. Zalewski), III m. Mateusz Kwaśniewski (SP Żabów opiek. U. Sterna). Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe, uczestnicy dyplomy a opiekunowie podziękowania. Podsumowanie zmagań i wręczenie nagród zakończono słodkim poczęstunkiem.